Zaproszenie na seminarium: Prof. Eleonora Widzyk-Capehart “Technology made in Chile – AMTC latest research and developments”

Dziekan Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH

zaprasza w dniu 16 października 2019 r. (tj. środa) na seminarium naukowe pt:

“Technology made in Chile – AMTC latest research and developments”

Prezentuje:

Prof. Eleonora Widzyk-Capehart

University of Chile, Santiago, Chile

Początek seminarium o godz. 11.00 w Auli JSW (sala 220, A-1).

Prof. Eleonora Widzyk-Capehart zajmuje się zastosowaniem nowych technologii w górnictwie, w tym oceną: wydajności urządzeń górniczych, systemów wentylacji kopalni, zastosowaniem techniki cyfrowej (laserowej), technologii radarowej. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami, transferze wyników prac badawczo-rozwojowych do przemysłu oraz w zapewnianiu współpracy krajowej i międzynarodowej między organizacjami badawczymi i przemysłowymi.

AMTC: Advanced Mining Technology Center – jest głównym ośrodkiem badawczym w Chile w dziedzinie technologii wydobywczej, którego misją jest generowanie światowej klasy badań interdyscyplinarnych, transfer nowych technologii i tworzenie zaawansowanego kapitału ludzkiego w odpowiedzi na wyzwania górnicze w Chile w celu zapewnienia rozwoju dla Chile i dla świata.