Zaproszenie na Konferencję “Rewolucja w Zarządzaniu Projektami”

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o., JSW IT Systems Sp. z o.o. wraz z partnerem IPMA Polska serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji
“Rewolucja w Zarządzaniu Projektami”, która odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia br. w formule online.

Celem Konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń z zakresu najnowszych osiągnięć i narzędzi do zarządzania projektami, monitoringu celów strategicznych przez pryzmat narzędzia Enterprise Project Management, a także w zakresie zarządzania strategicznego, zarządzania projektami środowiskowymi i nowoczesnych narzędzi w komunikacji. Dodatkowo, konferencja ma wskazywać aktualne trendy i koncepcje we współczesnym rozwoju kompetencji w zarządzaniu projektami.

Organizatorzy zapraszają również do aktywnego udziału w debacie na temat współczesnych wyzwań, koncepcji i metod zarządzania strategicznego z perspektywy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Szeroki zakres zagadnień, które zostały ujęte w przedstawionych sesjach, skłania do analizy kluczowych aspektów zarządzania współczesną organizacją. Organizatorzy wyrażają nadzieję, że konferencja stanie się platformą wymiany doświadczeń w zakresie dobrych praktyk oraz zgromadzi liczne grono słuchaczy, zainteresowanych kierunkami rozwoju systemów zarządzania wzmacniających efektywność organizacji.

Patronami naukowymi wydarzenia będą:

• Wydział Górnictwa i Geoinżynierii AGH,
  • Wyższa Szkoła Eurpejska im. Ks. Józefa Tischnera,
  • Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej

Link do konferencji: https://youtu.be/8i5I0sFR370

Szczegóły na stronach internetowych www.jsw.pl; www.jswsig.pl