Zaproszenie na Dzień Otwarty AGH na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii

Dzień Otwarty AGH to największa impreza promocyjna organizowana na terenie uczelni skierowana do naszych potencjalnych kandydatów na studentów. Od kilku lat Dzień Otwarty AGH jest imprezą plenerową – dzięki temu nasi goście mają szansę poznać prawie cały kampus uczelni.

W dużych namiotach ustawionych między pawilonami A-2 i A-3, prezentują się wszystkie wydziały, koła naukowe i organizacje studenckie. Jest także możliwość zwiedzenia Miasteczka Studenckiego i obejrzenia pokoi w akademikach.

Program Dnia Otwartego na naszym Wydziale otwiera wykład tematyczny: “Inżynieria z przyszłością – od podziemi do gwiazd”, który odbędzie się o godz. 10:00 w sali 101 w łączniku pomiędzy budynkami A3 i A4 (Aula KGHM) .

Od godziny 11:00 (o każdej pełnej godzinie) z naszego stoiska w namiocie będą wyruszały wycieczki prezentujące laboratoria i specyfikę poszczególnych kierunków kształcenia na Wydziale:

• Szklakiem chemii i mikrobiologii
  • Jak budować z klimatem?
  • Odkryj tajemnice lean
  • Górnictwo i woda na pełnej petardzie

Na stoisku zaoferujemy również:

• prezentację rozkładanej kładki dla pieszych
  • zdjęcia z kamery termowizyjnej
  • wydziałową „zieloną” watę cukrową
  • gadżety wydziałowe

Przyjdź i dowiedz się wszystkiego o naszych kierunkach studiów:

• Budownictwo
  • Inżynieria górnicza
  • Inżynieria kształtowania środowsika
  • Inżynieria i zarządzanie procesami przemysłowymi