Zaproszenie do odwiedzenia grobów naszych profesorów

Wszyscy mamy jeszcze w pamięci uroczyste obchody 100 lecia naszego Wydziału, w trakcie których między innymi wspominaliśmy tych, którzy tworzyli nasz Wydział. Pamiątkową tablicą został uhonorowany ś.p. prof. Julian Sulima-Samujłło, a w trakcie wieczornej części oficjalnej na stojąco wspomnieliśmy tych, którzy odeszli na wieczną szychtę. W okresie ostatniego roku pożegnaliśmy dwóch profesorów naszego Wydziału: prof. Kazimierza Sztabę i prof. Andrzeja Wichura.

Dzień 1 listopada i następujące po nim dwa kolejne wolne dni są dobrą okazją do odwiedzenia cmentarzy i zapalenia lampki pamięci na grobach naszych profesorów i pracowników. Seniorzy naszego Wydziału prof. B. Barchański i prof. P. Czaja poprowadzą chętnych na ich groby Profesorów Wydziału podczas wspólnego spaceru po Cmentarzu Rakowickim w niedzielę 3 listopada (zbiórka chętnych przy bramie głównej Cmentarza Rakowickiego o godz. 11:00).