XIII Zjazd Pokoleń Studenckiego Koła Naukowego „Zarządzanie”

W dniach 3-5 lipca 2020 r. odbył się kolejny, trzynasty już Zjazd Pokoleń Studenckiego Koła Naukowego „Zarządzanie”. Wyjazd organizowany jest każdego roku po zakończeniu letniej sesji egzaminacyjnej. Uczestniczą w nim zarówno członkowie SKNZ, Alumni jak i przyjaciele. W ten sposób obecni członkowie koła mają możliwości nawiązywania i utrzymywania kontaktów z absolwentami kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Takie spotkanie ma na celu zdobycie praktycznej wiedzy na temat ścieżek rozwoju, obecnego rynku pracy i preferowanych przez pracodawców umiejętności.
Co istotne, jest to także okazja do nawiązywania współpracy SKNZ z różnymi firmami, w których pracują Alumni koła, a także na wspólną integrację członków koła.

W tym roku wybraliśmy się do Wisły, gdzie mogliśmy odpocząć i zachwycać się otaczającym nas pięknem przyrody. Wieczorem przyszedł czas na wspólną integrację oraz grę i śpiew przy ognisku.

Drugi dzień rozpoczęliśmy od wspólnego wyjścia w góry – udaliśmy się na trasę prowadzącą na górę Stożek Wielki (978 m n.p.m.) – polsko-czeski szczyt w Beskidzie Śląskim. Wieczorem tradycyjnie już kończący swą kadencję Zarząd SKNZ – w osobach Jakub Liszcz, Olga Świniarska i Paweł Cymanowski – przedstawił sprawozdanie podsumowujące roczną działalność koła. Po nim najnowsi Alumni dostali pamiątkowe upominki.

Dzięki zaangażowaniu członków naszego koła w integrację, jesteśmy znani wśród kół naukowych AGH z tego, że w SKNZ panuje wyjątkowa atmosfera. Potwierdza to fakt, że na XIII Zjeździe Pokoleń było ponad 40 uczestników, z czego większość stanowili Alumni.

Ten niezwykły w swym charakterze wyjazd już za nami. Spotkaliśmy się z naszymi znajomymi, którzy ukończyli swoją przygodę na AGH w SKNZ, ale nadal jesteśmy jedną wielką rodziną i dbamy o to, by budować rozpoznawalną i wyjątkową dla społeczności AGH sieć – wiedza, pasja, więź!