Wydziałowe Spotkanie z Projektami Europejskimi

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dotyczące projektów europejskich prowadzonych na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Obecnie realizowanych jest ponad 10 projektów, które przyjmują różnorodną formę i obejmują szeroki zakres zagadnień. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną cele i zakres projektów, w tym działania i wydarzenia organizowane w roku 2020 oraz planowane zadania na rok 2021. Szczególnie ważnym punktem spotkania będzie dyskusja ukierunkowana na nowe propozycje projektowe.

Kiedy: wtorek, 22 grudnia 2020 r., 11:00-13:30
Gdzie: AGH, Kraków (spotkanie online, platforma MS Teams).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza: WYPEŁNIJ FORMULARZ
Link do spotkania zostanie: DOŁĄCZ DO SPOTKANIA

Zachęcamy wszystkich do udziału w spotkaniu. Bardzo zależy nam na Państwa uczestnictwie. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panią Klaudią Zwolińską (e-mail: kzwolinska@agh.edu.pl).

Szczegóły spotkania znajdują się w agendzie poniżej: