Studenci Wydziału na międzynarodowej konferencji Young Engineers Colloquium 2019 w Berlinie

W dniach 11-12.10.2019 r. w Berlinie odbyła się międzynarodowa konferencja Young Engineers Colloquium 2019 organizowana na Berlin Technische Universität przez International Association for Bridge and Structural Engineering (IABSE). Wydarzenie ma na celu promowanie idei młodych inżynierów budownictwa poprzez zaprezentowanie swoich prac w formie sesji plakatowej oraz prezentacji.  W konferencji wzięło udział 59 uczestników i członków IABSE z całej Europy, których referaty prezentowane było podczas trzech paneli.

Reprezentanci Naszego Wydziału inż. Grzegorz Kaczmarczyk oraz inż. Bartosz Gładysz przedstawili referat „Analisys of Dynamic Building” dotyczący rozwijanego projektu drapacza chmur z obrotowymi piętrami. Projekt wzbudził duże zainteresowanie komitetu naukowego oraz publiczności, a autorzy zostali uhonorowani poprzez przyjęcie do International Association for Bridge and Structural Engineering.