Sesja tematyczna IMF 2019: „Zarządzanie projektami – nowoczesność i innowacyjność w górnictwie”

Serdecznie zapraszamy w dniu 12 kwietnia 2019 r. na sesję tematyczną pn.: „Zarządzanie projektami – nowoczesność i innowacyjność w górnictwie” odbywającą się w ramach INTERNATIONAL MINING FORUM 2019 na naszym Wydziale w Auli JSW.

Sesja moderowana przez Pana Stanisława Srokę – wieloletniego Prezesa Zarządu Stowarzyszenia International Project Management Polska (IPMA Polska) będzie podzielona na trzy główne bloki:

• Zarządzanie projektami w GK JSW,
  • Proces Zarządzania Projektami w dużych organizacjach branży górniczej,
  • Prezentacja innowacyjnych projektów realizowanych w GK JSW.

Dwa panele dyskusyjne zaplanowane podczas sesji: “Co może zabić PMO w organizacji” oraz “Zarządzanie projektami w dużych organizacjach”.

Wśród prelegentów, którzy będą tworzyli niezapomnianą atmosferę, znajdą się m.in. przedstawiciele spółek: JSW S.A., Tauron Polska Energia S.A., KGHM S.A., LW Bogdanka, a także przedstawiciele świata nauki prof. Andrzej Karbownik (wieloletni rektor Politechniki Śląskiej) oraz dr hab. inż. Arkadiusz Kustra – Prodziekan Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii ds. Nauki i Finansów.

Udział bezpłatny – wymagana jest rejestracja na: www.IMF2019.pl

Pełny opis Sesji – pobierz tutaj.