Seminarium w Katedrze Inżynierii Górniczej i Bezpieczeństwa Pracy: prof. dr Branko Gluščević “Main challenges of deep mining” – zmiana sali

Katedra Inżynierii Górniczej i Bezpieczeństwa Pracy naszego Wydziału zaprasza w dniu 21 listopada br. (czwartek) na seminarium naukowe.

Temat seminarium:

“Main challenges of deep mining”

Referuje:

prof. dr Branko Gluščević

Faculty of Mining and Geology, University of Belgrade

Początek seminarium o godz. 11.00 w sali nr 15 pawilon A4

Prof.dr Branko Gluščević pracuje w Katedrze Górnictwa i prowadzi wykłady z przedmiotów Underground Mining Methods of Coal, Parameter Optimization of Underground Mining Methods, Exploration Drilling, Exploration Works, Basics of the Project Evaluation in the Mineral Industry. Jego głównym obszarem zainteresowań jest optymalizacja metod eksploatacji i ocena projektów. Uczestniczył on w 10 projektach badawczych dotyczących tej tematyki.