Rozkłady zajęć dla studentów Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii

Rozkład zajęć na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii AGH dostępny jest w systemie Wirtualna Uczelnia.

Studenci lat II do IV studiów I stopnia i roku II studiów II stopnia mają dostęp do swojego indywidualnego rozkładu zajęć po zalogowaniu się na swoje konto w systemie w zakładce Podział godzin.

Studenci I roku, którzy nie będą już mieli kont w systemie Wirtualna Uczelnia, lecz w systemie USOS, mają dostęp do ogólnego rozkładu zajęć swojego roku i kierunku poprzez Wyszukiwarkę podziału godzin, do której odsyłacz znajduje się na stronie logowania systemu Wirtualna Uczelnia.

Poniżej zamieszczamy instrukcję korzystania z wyszukiwarki.

Instrukcja wyszukiwarki rozkładu zajęć

Adres wyszukiwarki: https://dziekanat.agh.edu.pl/PodzGodzinTok.aspx

Pierwsze zajęcia na studiach niestacjonarnych odbywają się w dniach 27-29.09.2019 r. i w systemie są one widziane, jako zajęcia w semestrze letnim 2018/2019. Dotyczy to zarówno indywidualnych rozkładów zajęć dostępnych po zalogowaniu na konto przez studentów i pracowników, jak i ogólnych rozkładów dostępnych przez Wyszukiwarkę. Terminy kolejnych zjazdów są dostępne tutaj.

Rozkład zajęć jest na bieżąco aktualizowany, więc przed każdymi zajęciami (szczególnie na początku semestru) należy sprawdzić w systemie czy coś się nie zmieniło (np. termin zajęć, sala).