Podziękowanie Dziekana za godne reprezentowanie Wydziału podczas obchodów 100-lecia

Szanowni Pracownicy, Studenci i Przyjaciele Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii,

Za nami historyczne wydarzenie, jakim były dni Jubileuszu 100-lecia Akademii Górniczo-Hutniczej oraz 100-lecia naszego Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii.

W tym czasie odwiedziło nas ponad pół tysiąca Absolwentów mieszkających w rożnych częściach świata. Sporo z nich powróciło na AGH po wielu, wielu latach.

Wszyscy okazywali swą radość z możliwości uczestnictwa w naszych uroczystościach oraz wyrażali wdzięczność za życzliwość i serdeczność, z jaką się u nas spotkali. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie i wielomiesięczna praca grupy Pracowników Wydziału. Dziękuję wszystkim tym, którzy wzięli czynny udział w obchodach Jubileuszu w piątek. Byliście Państwo mocno widoczni zarówno podczas rozpoczęcia obchodów w Auli JSW, w swoich Katedrach, gdzie gościliście Absolwentów i Przyjaciół Wydziału, podczas spaceru jak i na uroczystym bankiecie w klubie Studio, a liczna grupa Pracowników i Studentów naszego Wydziału w czasie pochodu w dniu 19 października sprawiła, że był on godnie reprezentowany.

Jeszcze raz dziękuję i liczę na Państwa obecność podczas Barbórki 100-lecia, już 6 grudnia.

Dziekan

prof. Marek Cała