Oferta stażu dla studentów w biurze finansowym University of Almeria ramach programu Erasmus+

University of Almeria oferuje staż dla studentów i absolwentów w biurze finansowym  w ramach programu Erasmus+ Internships. Czas stażu to 6 miesięcy (począwszy od środka kwietnia). Uniwersytet zapewnia finansowanie w kwocie 400 euro na miesiąc.

Termin składania aplikacji upływa 13 marca 2020 r.

The University of Almería has launched a Call for Applications for Erasmus+ Internships, offering internships opportunities for students and recent graduates in the Financial Office. Please, find the details attached (links below).

The deadline for applications is 13th March and the successful candidates should start by middle April 2020. The duration of the internships is 6 months and a financial compensation of 400 € per month will be provided by the University of Almería.

We will welcome any applications from your students.

Info:

Wydziałowym koordynatorem umowy z University of Almeria jest dr inż. Krzysztof Broda