MIĘDZYNARODOWE GÓRNICZE FORUM EKONOMICZNE W DNIACH 5 – 7 LISTOPADA 2018 R. NA NASZYM WYDZIALE

W poniedziałek 5 listopada rozpoczyna się Międzynarodowe Górnicze Forum Ekonomiczne. To już trzecia odsłona tego wieloaspektowego spotkania ludzi nauki z praktykami branży górniczej i okołogórniczej, poświęconego tematom dotyczącym efektywnego funkcjonowania zakładu górniczego oraz dającego możliwość zapoznania się z najlepszymi dobrymi praktykami wykorzystywanymi z sukcesem w tej niezwykle wymagającej branży. Podczas spotkania mają miejsce dyskusje i debaty poświęcone między innymi trendom rynkowym oraz wyzwaniom związanym z zarządzaniem, ekonomiką, organizacją i finansami przedsiębiorstw funkcjonujących w branży górniczej jak również w ich otoczeniu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników Wydziału do bezpłatnego udziału w sesji plenarnej oraz obradach panelowych.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie: www.gfe.agh.edu.pl