Konkurs Budimex S.A. “Budujemy nowe historie”

Od 1 do 19 marca 2021 r. Budimex S.A. organizuje konkurs: “Budujemy nowe historie”, którego przesłaniem jest odnalezienie wspaniałych wspomnień i historii, które zdecydowały o wyborze drogi zawodowej związanej z budownictwem. Szukane są wśród pracowników, jak i studentów.

Dziadek? Tata? A może mama? Kto był Twoją inspiracją? Dzięki komu dołączyłeś do branży budowlanej? Studencie, opowiedz swoją historię i wygraj! #budujemynowehistorie

Napisz, od czego wszystko się zaczęło, skąd wziął się pomysł na taką ścieżkę kariery i kto Cię zainspirował.

Najlepsze zgłoszenia zostaną nagrodzone kartami przedpłaconymi o wartości 500 złotych oraz gadżetami Budimex!

Swoją historię prześlij na adresem: praktyki@budimex.pl do 19 marca 2021 r..

Regulamin konkursu znajduje się tutaj: https://bit.ly/3sujlLs

Stworzoną na tę okazję specjalną animację, która opisuje autentyczną historię jednego z pracowników Budimex S.A. można zobaczyć na kanale Youtube Budimex S.A..

Konkurs: Budujemy nowe historie