II miejsce Studenckiego Koła Naukowego „Zarządzanie” w Konkursie na Najlepsze Koło Naukowe AGH 2019

W dniu 13 stycznia 2019 r. w Klubie Studio podczas Koncertu Noworocznego organizowanego pod honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora prof. dr hab. inż. Tadeusza Słomki przez Fundację dla AGH, Stowarzyszenie Wychowanków AGH oraz Fundację Academica odbyło się ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród Konkursu na Najlepsze Koło Naukowe AGH 2019 roku.

Miejsce pierwsze w organizowanym przez Fundację dla AGH konkursie zajęło Studenckie Koło Naukowe Fizyków Bozon, a na miejscu drugim (po raz piąty) znalazło się działające na naszym Wydziale Studenckie Koło Naukowe „Zarządzanie”. Warto zaznaczyć, że do tej edycji konkursu zgłosiło się 13 kół naukowych AGH, które miały rewelacyjne osiągnięcia w ubiegłym roku

Nagrody w Konkursie mają charakter pieniężny i są przyznawane w postaci grantów na wskazane przez koło działania statutowe. Otrzymują  je trzy koła naukowe, które zdobędą największą ilość punktów. Sponsorami nagród były firmy SAG, EC Grupa, CAD Consult oraz MASPEX, który był sponsorem nagrody dla SKN „Zarządzanie”. Ocenianych jest pięć obszarów działalności, tj. obszar działalności naukowej, dydaktycznej, reprezentacyjnej, organizacyjnej, a także inne obszary działalności.

Podczas wydarzenia wręczono także nagrody dla Absolwenta AGH i Absolwenta Juniora AGH, a także nagrodę Abens Carens Bieg AGH. Po rozdaniu nagród wszyscy zebrani na Sali wysłuchali Koncertu Noworocznego, podczas którego zaprezentowała się m.in. Orkiestra Reprezentacyjna AGH.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w ich działalności.