Egzaminy dyplomowe online – już ponad 20 obronionych prac

Pomimo tego, że większość z Was od ponad 3 miesięcy nie była na uczelni semestr dobiegł końca. Sytuacja postawiła przed nami nowe wyzwania, którym udaje się sprostać. Najpierw zajęcia, a teraz zaliczenia i egzaminy odbywają się online.

Studenci studiów stacjonarnych I stopnia, którzy nie zdążyli obronić swoich prac dyplomowych na uczelni zostali prekursorami obron online. Można by powiedzieć, że ostatni zostali pierwszymi. Takie obrony odbyły się już na wszystkich kierunkach studiów, na których mamy studentów na semestrze dyplomowym. Aktualnie mamy już za sobą również pierwsze obrony online połączone z egzaminem kierunkowym, które planowo odbywają się w semestrze letnim. Na dziś przekroczyliśmy liczbę 20 obron online, a kolejne już 30 czerwca!

Pozwolimy sobie wymienić tych prekursorów. Trzeba pamiętać, że to wyzwanie nie tylko dla samego Dyplomanta, ale również Przewodniczącego , Promotora, Recenzenta i Egzaminatorów. Gratulujemy im wszystkim!

Pierwsze obrony online na poszczególnych kierunkach:

• na kierunku budownictwo 29.04.2020 r.: student studiów stacjonarnych, a obecnie inżynier Rafał Adamiuk, promotor dr inż. Edyta Pięciorak, recenzent dr inż. Krzysztof Kuchta, przewodniczący komisji prodziekan dr hab. inż. Zbigniew Niedbalski (wyłącznie obrona pracy)
  • na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji 05.05.2020 r. student studiów stacjonarnych, a obecnie inżynier Maciej Szela, promotor dr hab. Patrycja Bąk, recenzent dr hab. inż. Marta Sukiennik, przewodniczący komisji prodziekan dr hab. inż. Radosław Pomykała (wyłącznie obrona pracy)
  • na kierunku inżynieria środowiska 29.05.2020 r.: studentka studiów stacjonarnych, a obecnie inżynier Katarzyna Para, opiekun pracy dr inż. Marek Korzec, recenzent dr hab. inż. Dariusz Obracaj (wyłącznie obrona pracy)
  • na kierunku górnictwo i geologia 16.06.2020 r.: student studiów niestacjonarnych, a obecnie inżynier Wiktor Koziorz, promotor dr inż. Mariusz Kapusta, recenzent dr inż. Natalia Schmidt-Polończyk, przewodniczący komisji prodziekan dr hab. inż. Zbigniew Niedbalski, egzaminatorzy dr inż. Zbigniew Rak i dr inż. Łukasz Machniak (egzamin kierunkowy oraz obrona pracy)
  • na kierunku Mining Engineering 09.04.2020 r.: student studiów magisterskich Gauthier Kidjat Kawatatshey z Demokratycznej Republiki Konga, opiekun dr hab. inż. Waldemar Korzeniowski, recenzent dr inż. Krzysztof Skrzypkowski, przewodniczący komisji prodziekan dr hab. inż. Zbigniew Niedbalski (egzamin kierunkowy oraz obrona pracy)

Dziękujemy za przetarcie szlaku.