102nd MEETING OF THE WORLD MINING CONGRESS INTERNATIONAL ORGANISING COMMITTEE

Wydział Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie wraz z Jastrzębska Spółka Węglowa zapraszają na 102nd MEETING OF THE WORLD MINING CONGRESS (WMC) INTERNATIONAL ORGANISING COMMITTEE (IOC).

Spotkanie komitetu zostało zaplanowane na dzień 26 marca tj. piątek w godzinach od 10:00 do 12:00 i będzie prowadzone z siedziby zarządu JSW S.A. W spotkaniu WMC IOC weźmie udział blisko 100 uczestników z około 30 krajów całego świata. Ze względu na sytuację epidemiczną spotkanie odbędzie się w formie zdalnej i będzie relacjonowane na platformie YouTube.

Spotkanie poprowadzi Prof. Marek Cała – Prezydent IOC WMC (http://www.wmc.org.pl/).

Spotkanie poprzedza 25 Światowy Kongres Górniczy, który odbędzie się w 2023 roku w Brisbane w Australii.

Program spotkania – Link do transmisji online

Fellowship and Registration – online
(New Members’ sub-committee meeting)
1. Opening of the meeting and approval of the agenda